Органічний тиждень в Україні - 201713.9.2017

Практика проведення Органічних Тижнів існує у світі вже чимало років. Вперше як в Центральній та Східній Європі, так і в Україні, подібна акція під назвою «ОРГАНІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ В УКРАЇНІ», за ініціативи Федерації органічного руху України, була проведена 5-12 вересня 2013 року.

За п’ять років ця всеукраїнська акція стала вже традиційною і щорічною, охоплюючи десятки тисяч українців та гостей нашої держави. Органічна громадськість підтримала ініціативу Федерації органічного руху України щодо проведення цього року «ОРГАНІЧНОГО ТИЖНЯ В УКРАЇНІ» впродовж 18-24 вересня 2017 року.

  • 18 вересня – Презентація книги Герберта Копфа «Біодинамічна ферма» та знижка 10% на вся книги Федерації органічного руху України. (Київ)
  • 18-24 вересня - Знижка 10% на проживання в екосадибах Мезон Бланш Березівка та Митниця для учасників та гостей Дев’ятого Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів. (Київська область)
  • 18-30 вересня – Натур Бутік надає знижку 5% на органічні продукти ТМ Natur Boutique, fito, Just Wholefoods, Sunita, ZAO та Natracare. (Київ)
  • 19 вересня - Прес-конференція «ЧИ СТАНЕ УКРАЇНА ЛІДЕРОМ НА ОРГАНІЧНОМУ РИНКУ?» (Київ)
  • 21-22 вересня - Міжнародна конференція з протидії шахрайству в органічному секторі: "Підвищення рівня чесності органічних виробничо-збутових ланцюгів" (Одеса)
  • 23 вересня - Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів (Київ, Контрактова площа, 10:00-19:00).

 

Повний перелік заходів www.organicweek.in.ua