Ознаки якості
Веганський - знак Vegan Society (веганскої благодійної спільноти).
Офіційний знак маркування органічних продуктів у Європейському Союзі
Офіційний знак маркування органічних продуктів в Україні
Належна виробнича практика - загальносвітовий стандарт якості до фармацевтичної продукції (а також косметики, продуктів харчування, харчових добавок та ін.), гарантує стабільну ефективність, високу якість і безпеку.
Знак французького сертифікуючого органа (органу контролю), проводить сертифікацію продуктів харчування, косметики, текстилю та ін.
Без глютену - знак Асоціації європейських товариств целіакії AOECS (Association of European Coeliac Societies)
Справедлива торгівля - фермери працюють у достойних умовах без примусової та дитячої праці і отримують гроші для соціальних потреб (будівницства школи, лікарень і т.д.)

Органічний продукт харчування

Це сертифікований продукт, вироблений без пестицидів, мінеральних добрив, ГМО, штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Замість хімії на органічних господарствах використовуються натуральні методи: гній, компост, біопрепарати, зелені добрива, рослинні настої і ін.

Тварини на органічних господарствах вільно пасуться і харчуються органічними кормами без ГМ-компонентів, гормонів росту, антибіотиків.

Органічний продукт має підтверджує сертифікат, виданий акредитованим незалежним сертифікуючим органом, і спеціальне маркування на упаковці.

 

Органічна косметика

Це сертифікована натуральна косметика з інгредієнтами органічного походження і без критичних компонентів: мікропластіка, мінерального масла (парафін), вазеліну, силіконів, гормонально активних сонцезахисних фільтрів і консервантів, синтетичних ароматизаторів і барвників.

Органічна бавовна

Це сертифікована бавовна, вирощена без мінеральних добрив і пестицидів, вручну зібрана, пофарбована безпечними фарбами і не відбілена хлором.

Органічні миючі засоби

Це сертифіковані натуральні миючі засоби, безпечні для людини і природи, вироблені без критичних інгредієнтів - фосфатів, ПАР на основі нафтохімії, шкідливих консервантів, відбілюючих речовин на основі хлору, синтетичних ароматизаторів і барвників.

 

>> ОРГАНІЧНІ СЕРТИФІКАТИ НА ТОВАРИ НАШОГО МАГАЗИНУ <<

 

Додаткові матеріали:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції

 

Вебинар 1 - Зачем покупать ORGANIC продукты? Как избавиться от пестицидов и нитратов?


Вебинар 2 - Как выращивают ORGANIC зелень, овощи и ягоды, как производят молоко и яйца?


Вебинар 3 - Как производят органический мед? Что разрешено в производстве органических продуктов?


Вебинар 4 - ORGANIC в Законе. Простым языком о принятом Законе об органическом производстве.


Розбір "ляпів" сюжету про органічні продукти на Сніданок 1+1 (Спростування недостовірних відомостей).

Про ГМО.