Як пройшов Organic Tour 9 — Тур на органічну ягідну ферму «Ліга Агро» (укр)

26 гектарів ягід у заповідній зоні Київської області, солодка органічна лохина і приємний відпочинок в садибі Мезон Бланш — так нам запам’ятався Organic Tour 25 липня. Як все пройшло читайте далі.

ТОЧКА 1: МАГАЗИН НАТУР БУТІК, Київ, вул.Верхній Вал, 50

Тут проходила реєстрація. Учасники спілкувалися і знайомилися з асортиментом магазину.

Натур Бутік – перші в Україні магазини органічних і здорових продуктів (з 2008 року). Тут представлені органічні продукти харчування (в тому числі вегетаріанські, безглютенові і діабетичні), оздоровчі продукти, органічна косметика, екотовари для дому, а також корисні книги. Регулярно проводяться дегустації чаю, продуктів харчування, акції на товар дня. Для жителів Києва є опція доставки свіжих продуктів на таксі або електровелосипеді.

У дорозі гіди розповідали про органічні продукти, різницю між поняттями «органік», «еко», «біо», «домашній», «екологічно чистий» і «фермерський», а також про те як очистити організм від пестицидів за допомогою фітопрепаратів на основі гінкго, артишоку і куркуми.

ТОЧКА 2: ОРГАНІЧНА ФЕРМА “ЛІГА АГРО”, с.Рославичи, Київська обл.

Нас зустрів директор ферми Олександр Стогній — молодий, спокійний і відкритий підприємець, який здобув освіту у Великобританії.

З 2015 року тут вирощують ягоду без пестицидів і мінеральних добрив.

Всього 26 гектарів, з них 13 гектарів лохини, решта — малина і ожина.

На фермі 3 озера, а навколо полів з ягодами — ліс.

«За ягодами потрібно постійно доглядати. Точно, як за маленькими дітьми «- поділився Олександр.

Удобрюють дозволеними Органік Стандарт біодобривами, які підбираються на підставі аналізів ґрунту.

Від бур’янів застосовують мульчування і прополюють вручну.

Від шкідників — лотки з феромонами, біопрепарати, ручна праця.

Для підвищення врожайності поставили вулик з бджолами.

Від грибкових захворювань — біопрепарати, які працюють на випередження.

Як зазначив Олександр: «Органічне землеробство вимагає більше зусиль. Якщо на звичайній фермі є шкідник, то його швидко прибирають пестицидами, а в органік це заборонено. Тут працюють біопрепаратами, яким потрібен час для того, щоб вони дали ефект.»

По всій території ферми встановлений крапельний полив, якість води для поливу контролюється на початку, в середині і в кінці сезону.

Лохина любить рН 4, а тому землю подкислюють розчином лимонної кислоти.

У сезон на фермі до 50 працівників, в основному з Рівненської області, тому що «з Київської області не хочуть працювати».

Лохина, малина, ожина сертифіковані як органічні акредитованої компанією Органік Стандарт і відповідають вимогам по виробництву органічної продукції в Європейському Союзі (Директива 834/2007 і 889/2008).

У планах вирощувати велику полуницю і отримати сертифікацію Global GAP.

На питання «Чому вибрав органічне землеробство?», Олександр відповів: «5 років тому у нас була земля і ми думали чим займатися. Зупинилися на органічних ягодах. Тоді це було модно і говорили, що за органік платять на 30% більше. Але ніхто не сказав, що в органік потрібно вкласти на 50% більше.

Органічне виробництво вимагає великих сил і терпіння. І, коли щось не виходить і втрачаєш урожай, починаєш думати, а чи потрібен той органік і для чого? »

Після екскурсії всі бажаючі могли купити лохину за спеціальною ціною. Солодка і швидко закінчується 🙂

ТОЧКА 3: ЕКОСАДИБА МЕЗОН БЛАНШ МИТНИЦЯ, Київська обл., Васильківський р-н, с. Митниця

У ресторані і на терасі екосадиби Мезон Бланш Митниця нас чекав обід.

У меню: зелений борщ з органічної спельти, фішкейк зі скумбрії, рагу з квітами і листям кабачка, салат, компот з органічних ягід, вода з травами, веганське желе і випічка з органічного борошна.

Після вечері був вільний час, щоб подивитися готель, ферму, сад, спа-центр, зробити собі коктейль на смузібайку, а також для покупок в магазині.

Екосадиба сертифікована міжнародною екопрограмою Green Key. Номери екоготелю оформлені з використанням натуральних матеріалів і забезпечені натуральною косметикою, прибираються тільки органічними, безпечними для навколишнього середовища засобами. У будівлі садиби є магазин органічної продукції Натур Бутік, де представлені натуральні і органічні товари для здорового способу життя. Органік-кафе пропонує гостям страви інтернаціональної кухні з використанням органічних, сезонних і місцевих продуктів. У ресторані використовується хліб, йогурт, солодощі власного приготування. Також, до послуг гостей спа з фітобочкою, соляною кімнатою і сауною.

Організатори туру: приватне підприємство Вікторія (магазини Натур Бутік и екосадиби Мезон Бланш). ПП Вікторія — співзасновник спілки виробників сертифікованих органічних продуктів Органічна Україна.

Ми запрошуємо вас приєднатися до ORGANIC TOUR в серпні, підписуйтесь на нашу розсилку і стежте за анонсами в facebook та instagram.

До нових зустрічей!

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ФОТОГРАФІЇ З ТУРУ

Читайте також:

Как прошел ORGANIC TOUR 8 – Органическая ферма “Дача”

Как прошел ORGANIC TOUR 7 – Тур полного цикла

Как прошел ORGANIC TOUR 6 – Пикник на ягодной ферме

Как прошел ORGANIC TOUR 5 — Тур на ягодную и молочную ферму

Как прошел ORGANIC TOUR 4 – Тур на ягодную ферму Алексея Трегубова

Как прошел ORGANIC TOUR 3 — Тур на молочное предприятие ORGANIC MILK

Как прошел ORGANIC TOUR 2 – Тур на ягодную ферму Алексея Трегубова

Как прошел ORGANIC TOUR 1 – Тур на ферму Виктории Венчковской, предприятие Жменька

Комментарии заблокированы