Ксиліт Total sweet - все, що ви хотіли запитати + рецепт

Ксиліт Total sweet - все, що ви хотіли запитати + рецепт

Ксиліт, також відомий як «березовий цукор», використовується в усьому світі мільйонами людей в якості натуральної альтернативи цукру протягом багатьох років.

Ксиліт за смаком і виглядом схожий на цукор, але має корисні для здоров'я властивості.

Ксиліт зустрічається в багатьох рослинах і фруктах, таких як малина, сливи і полуниця, і навіть виробляється в невеликих кількостях організмом людини, але ...

Не весь ксиліт однаковий

Існує ксиліт різної якості і походження. Ксиліт Total Sweet має найвищу з можливої якість, поставляється з екологічно чистого європейського дерева (береза, бук) і завжди без ГМО.

На відміну від низькоякісного ксиліту з геномодифікованої кукурудзи, ксиліт Total Sweet виготовляється зі скандинавських берези і бука з екологічних посадок (сертифікація FSC).

Чим корисний ксиліт?

Корисний для зубів. Кілька десятиліть досліджень показало, що ксиліт створює лужне середовище в роті, що стрімко знижує кількість бактерії Streptoccocus bacteria, яка може бути головною причиною карієсу. Кількість досліджень з цього питання досягло декількох сотень. Більш глибокі дослідження показали, що ксиліт має властивість знижувати появу зубного нальоту. Сучасні дослідження показують, що ксиліт може ремінералізовувать пошкоджені зуби. Ксиліт рекомендується стоматологами з усього світу.

“Доведений факт, що ксиліт корисний для здоров'я порожнини рота; він знижує ймовірність карієсу, захворювань ясен, неприємного запаху з рота (галітоз), тому що, на відміну від цукру він не сприяє розвитку зубного нальоту. Ксиліт не викликає карієс (НЕ каріогенний), і є єдиним солодким продуктом без каріогенного потенціалу.” Prof. Chitta Ranjan Choudhury, BDS, DND, PhD (Japan), FFD, RCS (Ire), FRSH, Programme Coordinator and Director of the International Centre for Tropical Oral Health IHCS, Bournemouth University & Poole Hospital NHS Department of Maxillofacial Surgery

Допомагає схуднути. Дослідження підтвердили, що ті, хто вживав 25 г ксиліту, в порівнянні з нічим, глюкозою, фруктозою, цукром, з'їдали на 230 калорій менше на наступний прийом їжі (Дослідження, опубліковане в Американському журналі лікувального Харчування (the American Journal of Clinical Nutrition1).

Total Sweet повільно засвоюється і має глікемічний індекс всього 7, що означає більш тривале почуття ситості, меншу ймовірність перекусів і тому велику ймовірність втратити вагу.

Підходить для діабетичного харчування

Total Sweet забезпечує альтернативу цукру, має мінімальний вплив на рівень глюкози в крові, що робить його ідеальним для діабетиків.

Скільки ксиліту Total Sweet можна використовувати в день?

Тіло реагує на ксиліт по-різному, деякі користувачі відзначають, що він може надавати послаблюючу дію. Якщо це станеться, зменшіть кількість, яку ви використовуєте. Щоб уникнути цього ефекту, Total Sweet рекомендує, щоб щоденне споживання було обмежено до 5 г - 10 г на 10 кг маси тіла (як дорослі, так і діти), а дуже маленькі діти не повинні його використовувати.

Як використовувати ксиліт?

Total Sweet можна використовувати точно так же, як цукор. Просто замініть кількість цукру в будь-якому рецепті точно такою ж кількістю Total Sweet. Єдині дві відмінності в тому, що Total Sweet НЕ буде карамелізуватися, як цукор, і дріжджі не харчуються їм, тому ви не можете спекти традиційний хліб з ксилітом.

Купити КСИЛІТ

Банановий хліб

 

Інгредієнти:bananovyi_khleb

 • 225 г цільнозернового борошна
 • 1 ч.л. соди
 • 3 ч.л. меленої кориці
 • 50 г ксиліту Total sweet
 • 1 ч.л. екстракту ванілі
 • 2 яйця, злегка побиті
 • 90 мл рослинного масла
 • 90 мл молока
 • 4 стиглих банана, пюре
 • 50 г подрібнених горіхів пекан (можна замінити на волоські)

Спосіб приготування

 1. Розігрійте духовку до 170C.
 2. Застелите форму пергаментом.
 3. Змішайте в мисці борошно, соду і корицю.
 4. Додайте інші інгредієнти і змішайте разом до однорідності.
 5. Налийте суміш в підготовлену форму, потім випікайте в духовці близько години до готовності (хліб повинен піднятися і затвердіти). Не варто перевіряти готовність по зубочистці, так як банани надають тісту вологість.
 6. Дайте хлібу охолонути на решітці і насолоджуйтеся.

 

Більше рецептів (меренги, шоколадний торт з буряком, кекс з лаймом і ін.), Англійською.

Купити КСИЛІТ