КУРКУМА та ФІТОКАРОТІН: сила природних антиоксидантів

КУРКУМА та ФІТОКАРОТІН: сила природних антиоксидантів

Осінь — це час, коли традиційно пожвавлюється ділова активність та значно підвищується навантаження на роботі. Це стає додатковим джерелом стресу, а тривала робота за комп’ютером часто негативно позначається на здоров’ї наших очей. На цей випадок спеціалісти компанії «FITO PHARMA Co., Ltd.» створили засоби КУРКУМА fito та ФІТОКАРОТІН fito , компоненти яких мають потужні антиоксидантні властивості, а також підтримують нервову систему та добрий зір.

КУРКУМА: антиоксиданти при стресі та напрузі

Куркума — це одна з найвідоміших спецій, що широко використовується в азійській кухні. Поряд із цим вона впродовж тисячоліть займає важливе місце в традиційній індійській та китайській медицині.

Дослідження довели, що куркума, яка є компонентом продукту КУРКУМА fito, проявляє ряд корисних для здоров’я властивостей, зокрема потужну анти­оксидантну, знеболювальну, протизапальну, антидепресивну та проти­тривожну (Unlu A., 2016; Soleimani V., 2018; Fusar-Poli L., 2019).

Завдяки цьому куркума та її ключовий активний компонент — куркумін — відіграють важливу роль у профілактиці та комплексному лікуванні при різних захворюваннях, зокрема аутоімунних, серцево-судинних та неврологічних, а особ­ливо — при депресії (Kocaadam B., Şanlier N., 2017; Ramaholimihaso T., 2020).

ФІТОКАРОТІН: антиоксиданти для здоров’я очей

До складу продукту ФІТОКАРОТІН fito входить олія плодів момордики, яка здавна використовується у традиційній в’єтнамській медицині і є гармонійним поєднанням безлічі корисних речовин.

Серед них особливу увагу привертають бета-каротин і лікопін. 

Лікопін є антиоксидантом, що сприяє зниженню ризику розвитку серцево-судинних захворювань (Hsu Y. M. et al., 2008; Sluijs I. et al., 2009). 

Бета-каротин є потужним антиоксидантом, який уже в організмі перетворюється на вітамін А, що необхідний для забезпечення процесів фото­рецепції в сітківці ока, а значить — для нормального зору.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»