Навіщо фітозасоби при COVID-19?

Все частіше до нас звертаються клієнти в шоці від того, що не розуміють, що відбувається, від системи охорони здоров'я і призначень лікарів.

Ті, хто трохи розбираються в медицині, не розуміють, як можна поставити діагноз по телефону і одразу призначити три антибіотика.

А ті, хто зіткнувся з ковідом дивуються, що немає контролю за хворими, які змушені ходити на КТ, тест, в аптеку і т.д. і заражати всіх навколо.

Наша консультація зводиться до того, що ми рекомендуємо фітопрепарати як ДОПОМІЖНІ засоби, які корисні у будь-якому випадку і на будь якій стадії захворювання.

У цьому дописі ми поділимося деякими важливими моментами.

1. Потрібно мати пульсоксиметр і вимірювати рівень насичення киснем. Поки норма (95-99) можна обходитися фітозасобами і вітамінами. Навіть, якщо температура і кашель.

2.Якщо кисень падає 92-94 - потрібно провітрити кімнату і порухатися. Як правило - він підіймається. Гуляти у лісі теж корисно.

3.Стан печінки дуже важливий. Її потрібно обов'язково підтримувати.

4. Якщо кисень падає і п.2. не допомагає - це означає, що в легенях почалися якісь процеси. Потрібно зробити КТ і розгорнутий аналіз крові. Вони покажуть, що відбувається і чим лікувати.

Тільки на цьому етапі буває потрібно призначати антибіотики. І то не завжди.

5. Велика проблема - хороший думаючий лікар. Таких дуже мало. В основному одразу без аналізів призначають антибіотики. Бажаємо вам знайти гарного лікаря.

За цей час ми збирали відгуки наших клієнтів і співробітників, які перехворіли на кові. Також, ми користуємося Керівництвом з профілактики і лікування коронавірусу, виданого Моз В'єтнаму, а тому,

Для зміцнення здоров'я в цілому, зняття симптомів натуральними засобами і для якнайшвидшого одужання після хвороби рекомендуємо звернути увагу на такі фітозасоби:


Для зміцнення здоров'я:

Фітолінчі (адаптоген, імуновідновлювач на основі грибу рейші), він актуальний на всіх стадіх хвороби, але не приймайте в період високої температури, може стати гірше.

Для зняття симптомов:

Флу-інь (рослинні капсули при ГРВІ, противірусна, антисептична, жарознижуюча дія) - при температурі, головному болю.

Бальзами Червоний або Зелений слон - при закладеності носа і задишці

Фітопульмін - при кашлі

Чай Гепате і Гепатоклін - для підтримки печінки і детоксу

Хризантема і Фітолінчі - при слабкості

Якщо антибіотиків не уникнули - Чай Артишок і Бебі Віт допоможуть швидше відновити мікрофлору.

Якщо страх і паніка - Севоне і Фіторелакс

Якщо мозок не працює, важко зосередитися - Фітоцеребралізін (капсули на основі гінкго)

В період одужання - Фітолінчі.

Якщо ще залишилися питання, дзвоніть 068 340 44 42 (консультує провізор Лілія) або приїзджайте у магазин Натур Бутік Верхній Вал, 50 - у штаті є провізор-фармацевт Людмила.

Фітопрепарати ви можете купити:

в інтернет-магазині www.natur-boutique.ua

АБО

в магазинах Натур Бутік:

Київ, вул. Верхній Вал, 50 - пн-пт 8:30-20:30, сб-вс 10:00-20:00

Київська обл., с. Березівка, вул. Житомирська 14а, (15 км від Києва по Е40, екосадиба "Maison Blanche" @maisonblanche_ecohotel ), (044) 228-51-60

Київська обл., с. Митниця, вул. Леніна 2, (30 км від Києва по Е95, екосадиба "Maison Blanche"), (044) 229-25-69