Органічні продукти проти звичайних

Органічні продукти проти звичайних

Органічні продукти харчування дійсно краще для вашого здоров'я.

Це показав найбільший огляд опублікованих наукових даних з органічної їжі.

Міжнародна команда дослідників з Університету Ньюкасла Великобританії вивчила 343 рецензованих дослідження, які порівнюють органічні і звичайні сільськогосподарські культури. Вони прийшли до висновку, що в органічних продуктах міститься більше антиоксидантів і менше токсичних важких металів, а також вони набагато менше забруднені залишками пестицидів.

Органічний продукт - сертифікований екологічно чистий продукт, вироблений без використання мінеральних добрив, синтетичних пестицидів, ГМО, штучних барвників, ароматизаторів, консервантів.

Це новаторське дослідження, опубліковане в журналі British Journal of Nutrition, оцінило вміст поживних речовин в продуктах, вирощених відповідно до органічним стандартам, використовуючи систематичний огляд і мета-аналіз. Дослідники цілеспрямовано шукали інформацію про зміст поліфенолів в продуктах - тобто, рівня органічних сполук з визнаними антиоксидантними властивостями.

Вони встановили, що, в цілому, органічні продукти містять від 18 до 69 відсотків більше поліфенолів в порівнянні зі звичайними продуктами, що істотно, враховуючи дивовижні переваги для здоров'я цього класу антиоксидантів. Відомо, що поліфеноли зменшують ризик хронічних захворювань, в тому числі серйозних серцево-судинних і нейродегенеративних захворювань, а також раку.

"Наші результати є досить актуальними і значущими. Ми сподіваємося, що вони допоможуть як вченим, так і споживачам розкласти по поличках часто суперечливу інформацію про поживність органічних і звичайних рослинних продуктів, яка в даний час доступна."

Професор Чарльз Бенбрук,
один з авторів дослідження.

Порція органічних продуктів дорівнює двом порцій звичайних

Дослідники визнають, що органічна продукція настільки перевершує звичайну, що її вживання в їжу замінює 1-2 додаткові порцій фруктів і овочів щодня. Іншими словами, з'їсти одне органічне яблуко еквівалентно прийому в їжу трьох звичайних яблук. Це, якщо порівнювати рівень антиоксидантів.

Органічна продукція містить до 50% менше кадмію

Проведене кілька років тому дослідження Агентства з харчових стандартів Великобританії дало неоднозначний результат про те, що немає суттєвої різниці між звичайною і органічної їжею. Засоби масової інформації швидко підхопили цю новину. Нібито споживачі витрачали свої гроші даремно, купуючи органічні продукти, тоді як звичайні мають ті ж переваги.

Але це дослідження було засноване всього на 46 дослідженнях, які порівнюють агрокультуру, м'ясо і молочні продукти. Йому також не вистачало критично важливих даних, які тепер стали доступні. Мало того, що органічні продукти більш поживні, вони також менш забруднені токсичними важкими металами і сільськогосподарськими пестицидами, які широко поширені в звичайній продукції.

Це дослідження показує, що вибір харчових продуктів, вироблених відповідно до органічними стандартами, може привести до збільшення споживання антиоксидантів і зниження впливу токсичних важких металів. Це є важливим доповненням до інформації, доступної для споживачів в даний час, яка до сих пір була заплутаною і в багатьох випадках суперечливою.

Професор Карло Лейферт,
провідний автор дослідження.

В ході огляду Університету Ньюкасла, вчені виявили, що органічні продукти містять до 50 відсотків менше кадмію, ніж звичайні продукти. Центр США з контролю і профілактиці захворювань (CDC) зараховує кадмій до 275 найбільш небезпечних речовин на Землі. Він згубно впливає на організм через їжу, пригнічує метаболізм кальцію, викликає ушкодження нирок, легенів і може викликати аутизм.

Вітчизняні медіа активно обговорюють тему нітратів в звичайних і органічних продуктах, при цьому не згадують більш важливі моменти. Західні журналісти зазвичай порівнюють вміст пестицидів і корисних речовин, при цьому нітрати ніяк не згадують. Все тому, що вміст нітратів у їжі залежить в першу чергу від професіоналізму фермера.

Нітрати - одне з основних мінеральних сполук, якими харчуються рослини, тому вони є в них завжди. Головне, щоб вміст нітратів не перевищував норми, інакше вони можуть вступати в реакції в організмі з утворенням канцерогенних нітрозамінів. Немає сенсу порівнювати вміст нітратів в органічних продуктах і в звичайних. При сумлінному веденні землеробства нітрати повинні бути в нормі.

Огляд, опублікований в 2008 році, включав дані аналізу, які показали, що в органічній їжі рівень нітратів нижче. Це говорить про більш високому рівні відповідальності органічних фермерів. Також в інтенсивних господарствах застосовують синтетичні азотні добрива (нітрати), а в органічних - гній і сидерати (зелені добрива - бобові, овес, гірчиця і ін.).

Важливо пам'ятати: інтенсивне господарство годує рослину, а органічне - землю, приділяючи особливу увагу гумусу як показнику родючості і здоров'я ґрунту.

Крім того, було виявлено, що органічні продукти містять значно менше слідів пестицидів і гербіцидів. Звичайні продукти, як виявилося, містять до чотирьох разів більше цих шкідливих речовин в порівнянні з органічними продуктами. Це досить вагома причина для того, щоб переключитися зі звичайною продукції на органічну, навіть якщо це виявиться трохи дорожче.

Джерело дослідження