В'єтнамські фітопрепарати у відновленні після Covid-19

Відновлення після ковід, досвід і рекомендації фахівця інтегративної медицини та реабілітолога Громової Олени Петрівни

Фітопрепарати виробництва Fito Pharma (В'єтнам) в реабілітації після перенесених респіраторних вірусних інфекцій різної тяжкості і COVID-19 в тому числі.

До мене, як до реабілітолога і фахівця інтегративної медицини*, часто звертаються одужуючі або ті, хто умовно одужав після респіраторних вірусних інфекцій, а зараз і після перенесеного COVID-19.

Я працюю з фітопрепаратами Fito Pharma з 2001 року, це один з найважливіших інструментів в моїх рекомендаціях з реабілітації.

Величезне благо, що фітопрепарати є в різних формах: капсули, чаї, рідкі екстракти, доступні в Україні і їх можна підібрати для вирішення будь-якої задачі для оздоровлення та відновлення фізіологічних процесів у дорослих, підлітків і дітей.

При підборі фітопрепаратів і побудові протоколу відновлення я спираюся на анамнез пацієнта, результати лабораторних, УЗД, рентген, КТ обстежень і самопочуття в реальному часі.

Також, в протокол відновлення входять рекомендації з харчування і застосування різних фізичних вправ. 

Як це відбувається на практиці: у людини, яка перенесла Covid-19 з будь-тяжкістю перебігу захворювання, аналізую її поточний стан з урахуванням його попередніх хронічних процесів.

Ніколи не скасовую препаратів, призначених докторами.

Суворо індивідуально, рекомендую фітопрепарати Fito Рharma з урахуванням підтримки органів, які страждали до хвороби і постраждалих під час хвороби.

У приготуванні страв рекомендую використовувати, по можливості, продукти органічного походження, так як в них більше корисних компонентів: вітамінів, мікроелементів і т.д.

Якщо під час хвороби постраждали легені, то всі органи піддавалися гіпоксії і повертати в нормальний фізіологічний стан необхідно практично всі органи і системи, враховуючи і те, що з ними було до хвороби.

Рекомендую в цьому випадку Фітолінчі - він підвищує здатність тканин організму засвоювати кисень, знижує агрегацію тромбоцитів.
У парі з Фітоцеребралізин значно покращує внутрішнє (тканинне) дихання.

Фітоцеребралізин містить речовини, що відновлюють судини, їх еластичність.

Обов'язково рекомендую препарат, що містить Імбир, або чай Момордика.

А якщо ще залишається кашель - Фітопульмін.

Якщо страждала до хвороби печінка або вона постраждала після хвороби, рекомендую препарати для її підтримки в залежності від індивідуальних особливостей: Фітолінчі, Куркуму, Фітобетін (якщо є проблеми з рівнем глюкози в крові), чай Гепате і т.д.

Я враховую обов'язково і стан жовчного міхура, його фізіологічний стан, а він може бути в нормо-, гіпо-, гіперфункції. Від цього залежить рекомендація для його підтримки: при гіпофункції жовчного міхура доречний Гепатоклін (рідка або капсульна форма) або Артишок (капсули або чай).

При гіперфукціі жовчного міхура (жовчно-кам'яній хворобі) - Фітолітон в тій формі, яка підходить для комфортного прийому.

Ці препарати мають широкий спектр дії, ще вони благотворно впливають і на стан нирок, підшлункової залози, селезінки, впливають на краще засвоєння мікроелементів, вітамінів, в тому числі і жиророзчинних.

Якщо є ознаки порушення центральної нервової системи при COVID-19: втрата сприйняття смаку, запаху - обов'язково рекомендую Фітолінчі, Фітоцеребралізин, чай Полігонум, Спіруліну, що має в своєму складі мікроелементи, ферменти, Фітокаротин, тому що бета-каротин бере участь в синаптичній передачі нервового імпульсу.

Важливо підтримувати жовчний міхур - без якісної порції жовчі буде неповноцінне засвоєння жиророзчинних вітамінів.

Для профілактики і лікування респіраторних вірусних інфекцій хороший результат дають: Флу-інь, Фітолінчі, Ринакап, а для дітей - Бебі Віт.

З усієї фітопродукції Fito Pharma можна скласти профілактичний, лікувальний або відновлюючий комплекс і доповнити органічними продуктами при будь-яких проблемах зі здоров'ям.

При лікуванні і відновленні організму важлива якість продуктів, їхнє поєднання, режим харчування - «Нехай їжа буде вашим ліками, що б ліки не стало вашою їжею»!

*Інтегративна медицина - напрямок в медицині, коли при діагностиці та лікуванні захворювань застосовується симбіоз технологій і методів сучасної західної медицини і традиційних медичних практик Сходу - традиційна китайська медицина, індійська аюрведа, тибетська медицина.

Акції 2+1 на Гепатоклін, Фітолінчі, Фітокаротин, Фітоцеребралізин, Куркума.