Фітопрепарати fito: поширені питання

Фітопрепарати fito: поширені питання

Де виробляються фітопрепарати fito?

Вся продукція fito виготовляється на фармацевтичній фабриці FITO PHARMA у В'єтнамі. Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва, починаючи від рослини і закінчуючи упаковкою.

FITO PHARMA входить у п'ятірку лідерів з виробництва препаратів традиційної медицини у В'єтнамі. Продукцію фабрики купують чимало країн: Україна, Великобританія, Франція, Голандія, Данія, Польща, Казахстан, Росія, Канада, Домініканська республіка та ін.

Унікальність підприємства в тому, що для виготовлення фітопродукції використовується стародавня рецептура, перевірена багатовіковим досвідом застосування. Застосовуються традиційні методи обробки у поєднанні з іноваціями і сучасним обладнанням. Екстракти з рослин отримують на власних виробничих потужностях в умовах загальносвітового стандарту якості, що стосується виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість і безпеку.

В'єтнам бомбили AgentOrange, чи не шкідлива в'єтнамська продукція?

Хімічних атак в період В'єтнамсько-Американської війни піддавався тільки 12% В'єтнаму на Півдні в основному на кордоні з Лаосом. Оброблялися дефоліантом переважно джунглі і ліси, щоб полегшити виявлення підрозділів північнов'єтнамських армії і партизан. Минуло вже досить часу для того, щоб стався розпад більшої частини шкідливих речовин. Деяку небезпеку можуть до сих пір представляти не місця розпилення, а місця зберігання (склади) і колишні авіабази, де було завантаження речовин в літаки (висновки канадської комісії www.hatfieldgroup.com, яка більше 10 років вивчала це питання). Це відносно невеликі закриті для людей ділянки землі, які Міністерством оборони В'єтнаму спільно з американськими компаніями піддаються очищенню (проект 2012-2016). Забруднений грунт і донні відкладення розкопуються, а потім піддаються впливу високої температури для знищення діоксину. Крім того, уряд В'єтнаму практикує заходи щодо відновлення тропічних лісів.

Фабрика знаходиться у В'єтнамі в м.Хошимін. Сировина використовується тільки з екологічно безпечних місць, ретельно відбирається і перевіряється у власній лабораторії. Частина рослин для органічної лінійки вирощується методами органічного землеробства, виробництво сертифіковане як органічне французької організацією Ecocert і відповідає вимогам Директиви Європейського Союзу 834/2007.

Хто їх перевіряв?
Вся продукція fito пройшла обов'язкову реєстрацію у В'єтнамі, а також обов'язкову реєстрацію МОЗ України, і має документи, що підтверджують, що препарати не токсичні, не містять солей важких металів і іонізуючої радіації, грибків, дріжджів або патогенної мікрофлори.

Наскільки ефективна фітопродукція? Чи діють в'єтнамські фітопрепарати на українців?

Препарати fito - одні з найефективніших препаратів, представлених на ринку України.

Їх ефективність обумовлена ​​перевіреними століттями рецептами, високоякісною сировиною, особливістю виробництва, а також висококласної упаковкою, здатною зберегти корисні властивості продукції.

Головне підтвердження ефективності продукції fito - це 29 років на ринку України.

Для документального підтвердження компанія регулярно проводить клінічні випробування на базі провідних медичних установ за участю і під контролем провідних фахівців. Наприклад, відгуки клієнтів по кожному препарату, а також результати випробувань доступні у нас на сайті www.natur-boutique.ua.

Чи є побічні ефекти?
Як і в будь-який інший продукції завжди є випадок індивідуальної непереносимості інгредієнтів.

Відмінною рисою нашої продукції є те, що вона проводиться за формулами східної теорії «п'яти елементів», «інь-янь», які складені таким чином, що якщо присутній компонент здатний викликати неприємний симптом, то обов'язково буде присутній інший компонент, здатний цей симптом прибрати.

Наприклад, у Фітоцеребралізин дія гінкго врівноважується багатозонтичником, а у Фіторелакс заспокоююча дія балансується тонізуючим лимонником. 

Як приймати фітопрепарати?
Фітопрепарати завжди приймаються курсом. В середньому тривалість прийому становить 1 місяць. Дозування визначається індивідуально в залежності від стану пацієнта і тяжкості хвороби.

Східна медицина рекомендує пройти кілька курсів поспіль: 1 курс - 30 днів - перерва 14 днів, 2 курс - 21 день - перерва 30 днів, 3 курс - 14 днів.

Потім підтримують курси 21-30 днів протягом року в період загострення або для профілактики.

Чи можна поєднувати фітопродукцію з медикаментами?

Можна і потрібно. Фітопродукція чудово доповнює будь-яку терапію, посилюючи і пролонгуючи її ефект. Крім того, є ціла група фітопрепаратів, здатних нівелювати побічні ефекти медикаментозної терапії.

Наприклад, приймаючи антибіотики і Бебі Віт, у дітей не розвивається дисбактеріоз. Приймаючи Фітолінчі, набагато легше переноситься хіміотерапія.

Але головне, в будь-яку фітокомпозицію входять трави покращують загальний стан організму в цілому.

Наші консультанти допоможуть грамотно підібрати необхідний саме вам препарат.

Чому у вас так дорого? Є фітопродукція і дешевше.

Так, є продукція дешевше. Але ми гарантуємо якість і ефективність.

Для виробництва наших фітопрепаратів використовується високоякісна сировина від кращих постачальників. Наприклад, гриб Лінь Чі закуповується у всесвітньо визнаного фахівця в галузі культивування гриба Лінь Чі Cổ Đức Trọng (цей же виробник постачає і в Японію).

Морський коник закуповується сирий, сушиться на відкритому повітрі в чистих умовах фабрики FITO PHARMA.

Саме виробництво досить складне.

Наприклад, інші фіточаї - це висушені і подрібнені трави. Фіточаї fito - це подрібнене сировину, додатково збагачене екстрактом і упаковане в висококласну упаковку, яка максимально зберігає якість продукції. Технологія виробництва фіточаїв fito дорожча, дозволяє заварити чай з таких частин як коріння, кореневища, чай більш концентрований. Тому, ефективність вище і курс прийому менше. А це в кінцевому підсумку виходить набагато вигідніше з економічної точки зору.

У чому перевага фітокомплектов?
Фітокомплект - комплекс фітопрепаратів, які спеціально підібрані нашими фахівцями для отримання максимального ефекту. Крім цього, купуючи будь-який фітокомплект, ви економите 15% вартості.

Ми пропонуємо сім комплектів: «Противірусний», «Міцний імунітет», «Міцна пам'ять», «Очищення нирок», «Здорові суглоби», «Очищення+».

Придбати фітокомплекти

Що краще: рідкий екстракт або капсули?

Для найпопулярніших рідких екстрактів (Фонг Те Тхап, Гепатоклін, Фітолітон, Сонг Хао, Фітолінчі) для зручності застосування були розроблені капсульні аналоги. Капсули зручніше взяти в дорогу, на роботу.

Рідка і капсульна форми рівноцінні за ефективністю.

Також, ви завжди можете розкрити капсулу, розчинити її вміст у воді і запити.

Чи можна фітопрепарати дітям?

Можна. Для дітей підходять: Бебі Віт, Артишок, Гепатоклін, Фітокаротин, Софора, Спіруліна, Слони Червоний і Зелений. Інші препарати можливі до застосування за показаннями і під контролем лікаря.

Чи небезпечно застосовувати після закінчення термінів придатності?

Ні. Продукція вироблена з натуральної високоякісної сировини в фармацевтичних умовах, попередньо ретельно дослідженого в лабораторії.

Упаковка високого рівня захисту не дозволяє потрапляння вологи, впливу сонця або інших факторів. При такій упаковці препарати захищені від грибків, цвілі або потрапляння бактерій ззовні.

При тривалому зберіганні фітопрепарати можуть дещо втрачати свої корисні властивості, але є безпечними.

Поширені порівняння між фітопрепаратами

ФОНГ ТЕ ТХАП (АРТРАЛГІН)

фонг те тхап

 

РЕУМАТОН

реуматон

Спільне

Артралгін і Реуматон взаємозамінні препарати - підтримують роботу опорно-рухового апарату.

Обидва продукти мають протизапальну, знеболюючу та протинабрякову дію.

Обидва препарати показані при артритах, поліартритах, артрозах, артрозо-артритах, ревматизмі, ревматоїдному артриті, радикуліті та будь-яких інших захворюваннях суглобів і хребта.

Відмінне
Виводить солі, має сечогінну дію. Корисний при остеохондрозі і сольовому діатезі.Зупиняє руйнування хрящової тканини, сприяє регенерації кісткової тканини. Корисний при деградації суглобів, переломах.

 

СЛОН ЧЕРВОНИЙ

слон червоний

СЛОН ЗЕЛЕНИЙ

слон зелений

Спільне

Бальзами Слон Червоний і Слон Зелений універсальні засоби. Мають протизапальну, знеболюючу, противірусну, бактерицидну, зігріваючу, поліпшуючу кровообіг дію. Тому їх називають «Аптечка на долоні».

Можуть застосовуватися як самостійно, так і в якості допоміжного засобу:

- при захворюваннях опорно-рухової системи, при ударах, травмах, укусах комах

- корисні при застудних захворюваннях

- відволікають при нудоті, заколисуванні

- при головному, вушному або будь-якому іншому болю

Відмінне
Краще відходить при зубному болі, при болю в животі нехірургічного характеру, отруєннях, розладах шлунково-кишкового тракту.

У складі є метилсаліцилат, що має протизапальну дію, а тому більше підходить для зняття запалення при болю.

Тільки для зовнішнього застосування

 

ГЕПАТОКЛІН

гепатоклин

ФІТОКЛІН

фітоклін

 

Спільне

Гепатоклін і Фітоклін входять в групу очищення організму. Добре доповнюють один одного, вирішуючи одну задачу різними способами.
Обидва препарати покращують обмінні процеси, сприяють схудненню, покращують роботу печінки, виводять токсини, холестерин і покращують зовнішній вигляд шкіри.

Відмінне
Гепатоклін і Фітоклін входять в групу очищення організму. Добре доповнюють один одного, вирішуючи одну задачу різними способами.
Обидва препарати покращують обмінні процеси, сприяють схудненню, покращують роботу печінки, виводять токсини, холестерин і покращують зовнішній вигляд шкіри.
Відрізняється від Гепатоклін механізмом дії.
Фітоклін здатний впливати на жировий обмін, сприяючи розщепленню жирів. Покращує дезінтоксикаційну функцію печінки.

 

 

СОНГ ХАО (ФІТОСЕНС)

фітосенс сонг хао

ФІТОГРА

фітогра

Спільне

Фітосенс ​​і Фітогра взаємозамінні препарати. Це енерго- і потентотоніки.
Обидва препарати виявляють протизапальні властивості при захворюваннях сечостатевої систем, нормалізують рівень статевих гормонів. Застосовуються і чоловіками, і жінками для гармонізації сексуального життя.

Відмінне

Більш виражений протизапальний ефект. Показаний при простатитах, циститах і т.д.
Має більш широкий спектр показань:

- Має омолоджуючі властивості.

- Сприяє зрощенню кісток після переломів

- Нормалізує цукор

Препарат має більш «вузьку спеціалізацію».
Яскраво виражений тонізуючий ефект.

Підсилює сексуальну активність.

Лілія Савелій, провізор, консультант з фітопродукції, адміністратор інтернет-магазину www.natur-boutique.ua