Herbatint визнаний фарбою для волосся №1

Herbatint визнаний фарбою для волосся №1

Всесвітньо відома лінійка продуктів Antica Erboristeria – це унікальна та блискуча концепція її засновника. У 1960-х роках у сфері догляду за волоссям у промисловості переважали великі хімічні міжнародні корпорації. Мішель Альберго був піонером у галузі натуральних фарб, він знайшов спосіб захистити структуру волосся за рахунок скорочення хімічних інгредієнтів та використання деяких рослинних екстрактів. При підборі рослинних екстрактів пану Альберго допомагав відомий швейцарський травник.

 

Antica Erboristeria S.p.A була заснована в 1960 році Мішелем Альберго і виробляла засоби для догляду за волоссям. Antica спеціалізується на перманентних фарбах для волосся без аміаку на основі рослинних екстрактів і зараз виробництво знаходиться в Римі.

До кінця 1960-х років Альберго отримав промислову формулу для виробництва перманентної фарби для волосся на основі рослинних екстрактів, що не містить аміак і з вкрай низьким вмістом перекису водню. Ця екстраординарна формула здатна забезпечити ідеальне покриття сивого волосся з першого застосування, не пошкоджуючи структуру волосся та забезпечуючи природні результати.

Herbatint безперечний лідер на ринку вже понад 40 років. Компанія набула гідної популярності і в даний час продається в 38 країнах по всьому світу.


Лінійка продуктів Herbatint перевершує за якістю та безпекою для споживачів. девушкаТакий результат досягається за рахунок ретельного регулярного контролю якості сировини (рослинні екстракти), високих стандартів виробництва та аналізу мікробіологічних та токсикологічних показників кінцевого продукту.

Herbatint не тестується на тваринах, сертифікована PETA і зареєстрована у Великій Британії Vegan Society. Вона дотримується стандартів FSC та «Без глютена».

Фарбування волосся досягається за рахунок розкриття кутикули волосяного стрижня та нанесення постійних кольорових пігментів з ряду парафенілендіаміну (PTds), далі проходить процес окислення за рахунок перекису водню. Перекис водню (H2O2) – це просто вода з додатковою молекулою кисню.

Традиційні фарби розроблені на основі аміаку, вони забарвлюють агресивно і при введенні в стрижень волосся пігменту розкривають кутикулу, підвищуючи рівень рН волосся. Цей процес може бути швидким, однак у міру того, як кутикула пошкоджена в екстремальних умовах рН, структура кутикули волосся руйнується. В результаті після фарбування виходить пошкоджене, сухе, ламке волосся.

Шампуні та кондиціонери, які використовуються надалі будуть насичені силіконами, щоб штучно відновити стан та блиск волосся.

Чим відрізняється Herbatint?

краска

Унікальна рецептура фарби Herbatint розроблена для перманентного фарбування без аміаку. Натомість, рослинні екстракти, такі як екстракт хіни підвищує рН волосся до не більше ніж до 8,5, і це означає, що ніяких структурних ушкоджень не спостерігається під час відкриття кутикули.

Перманентні колірні пігменти відкладаються у стрижні волосся шляхом окислення з використанням перекису водню (просто води з додаткової молекули кисню Н2О2).

Рослинні екстракти алое вера, волоського горіха, ревеню, забезпечують антибактеріальну, протизапальну та кондиціонуючу якість під час процесу фарбування.

Після того, як час фарбування завершено, і волосся ретельно ополіскується, застосовується кондиціонер для волосся Herbatint Royal Cream, який відновлює і повністю запечатує розкриті в процесі фарбування кутикули. Завдяки відсутності аміаку не відбувається структурних ушкоджень, тому волосся відновлюється в природному, здоровому стані та красиво забарвлене.

Використання шампуню та кондиціонера Herbatint підтримує колір волосся.

Herbatint був визнаний найменш токсичною фарбою для волосся на ринку в ході незалежного дослідження (почитати подробиці дослідження).
Тим не менш, як і всі перманентні фарби для волосся, Herbatint містить парафенілендіамін, який класифікуються як алерген, тому перед кожним випробування рекомендується перевіряти на чутливість. Алергічні реакції можуть спостерігатися у невеликого відсотка населення як після першого використання, так і після багатьох років використання.

Рекомендовані статті:

Купити фарбу Herbatint в Україні

Актуальні товари, що згадуються у статті:
Серия N - гарантированно закрашивает седину
Без аммиака, резорцина, парабенов, спирта и ароматизаторов
С растительными экстрактами
725 грн
Серія N - гарантоване зафарбовування сивини
Без аміаку, резорцину, парабенів, спирту і ароматизаторів
Уважно читайте інструкцію
725 грн
Серія N - гарантоване зафарбовування сивини
Без аміаку, резорцину, парабенів, спирту та ароматизаторів
З рослинними екстрактами
725 грн
Серія N - гарантовано зафарбовує сивину
Без аміаку, резорцину, парабенів, спирту та ароматизаторів
З рослинними екстрактами
725 грн
Серія N - гарантовано зафарбовує сивину
Без аміаку, резорцину, парабенів, спирту і ароматизаторів
З рослинними екстрактами
725 грн